| CelCareUmblaNoaptea a întrebat:

Intrebare pentru fete happy; x
Ce ii place unei fete sa auda de la un baiat? si aici ma refer de la un baiat care place o fata si vrea sa fie cu ea. mersi.

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Fetele adora sa li se faca complimente ca de exemplu: cat de bine arati, esti frumoasa nemachiata, ce ochi frumosi ai, imi place zambetul tau, etc. Dar pentru unele nu conteaza doar vorbele, conteaza comportamentul tau, le atragi prin incredere, fa-o pe fata respectiva sa aiba incredere in tine si sa iti spuna tot ce are pe suflet. Mai intai imprieteneste-te cu ea si apoi spune-i ce simti.winking

| Fantastic7 a răspuns:

Dezbracă-te...laughing)

| ℓσνє a răspuns:

Bineinteles ca fetelor le plac complimentele laughing (sunt fata happy ). Dar nu trebuie sa auda, ci sa simta. Fetele se uita la fapte, nu cuvinte. Decat cele cam naive, se uita la cuvinte si uita de personalitatea unui baiat. Deci trebuie sa-i dovedeasca ca merita sa-i aleaga. Gandeste-te cati baieti exista pe planeta, si cu toate astea, o fata alege decat unul.
Bafta;*