| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru persoanele de sex masculin,ce reactie ai avea daca o fata pe care ati vazut-o de cateva ori ti-ar spune ce s-a indragostit de tine? Ce reactie ai avea, ce ai face in cazul in care 1.
si tie ti-ar placea de ea si 2.nu iti place fata!

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

As face sex cu ea daca e bunaciune

| RAY a răspuns:

Cum poti sti ca chiar te iubeste? aici e problema de fapt ca nu stim daca e adevarat sau nu, indiferent de situatie as incerca sa discut cu ea, pentru ca e bine sa pretuim cei care ne iubesc

| Emilian65 a răspuns:

In primul caz i-as raspunde ca vreau o relatie cu ea si sunt indragostit de ea. In al doilea caz i-as spune ca nu ma atrage si nu vreau o relatie cu ea.

| WaterDrop a răspuns:

1) As smulge un dinte sanatos din gura cuiva si apoi as invita`o la o intalnire.
2) Tot as smulge dintele cuiva laughing

| Lawliet14 a răspuns:

1. As strange-o in brate!
2. Nicio reactie speciala, dar oarecum mi-ar parea rau de ea pentru ca totusi ma place. As incerca macar sa pun o vorba buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi chiar mi s-a întâmplat. Ei bine nu eram disponibil pentru o relație în acea perioadă (treceam printr-o fază proastră, etc). Ca atare i-am zis frumos că nu sunt interesat, și m-am simțit cam prost pentru ea, dar deh.