| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata ti-ar spune la telefon ca s-a indragostit de tine,ai crede-o? Ce reactie ai avea? Sa zicem ca,cunosti fata, ai vazut-o de cateva ori si este chiar draguta!

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu sunt fraier si o sa ii cer dovada pentru asta adica sa facem SEX

| RAY a răspuns:

Tu nu sti ce e iubirea

| WaterDrop a răspuns:

As inchide telefonul si m`as duce sa fac un dus rece, apoi as lesina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e draguta, pana o pui sa-si plateasca partea.

| FanulMeu a răspuns:

A inceput sa devina din ce in ce mai des sa iti spui sentimentlee la telefon nu recomand sa crezi ceea ce nu ti-se spune in fata! la telefon e foarte foarte usor sa minti!
intrab-o cand esti cu ea daca ce a spus e adevarat daca va evita contactul cu ochi tai te minte!

| dorin1995 a răspuns:

Cere o dovada gen: pune o in situatii critice foarte rapide ca ai nevoie de ajutor si din alea. sexul e cam putin sa zic o dovada de iubire. doar daca fata e virgina da. aia da dovada de iubire