| ZiZan a întrebat:

Intrebare si pentru fete si pentru baieti : Daca ati avea un iubit/iubita. si nu prea ar sti sa sarute. Ar fi vreun motiv de despartire asta?

Răspuns Câştigător
| Zgarbaci_Ionela_Ecaterina_1995 a răspuns:

Iubita asta nu e un motiv de despartire... pentru ce sunteti impreuna ca sa invatati unul de la celelalt nu ca sa va despartiti dintr-un motiv atat de absurd

11 răspunsuri:
| smilegirl a răspuns:

Scumpo! nu e motiv, daca e destept baiatul nu e motiv, el va fi onorat chiar sa te invete))) e amuzant crede-ma)) totul va fi bine!)))

| Nordic a răspuns:

Ăsta e unul dintre setul de motive patetice pentru a crea o despărțire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandesti?

Răspuns utilizator avertizat
| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu este un motiv de despartire, dar daca va iubiti, la primele 2 saruturi o sa fie emotionant pentru baiat exact cum spunea mai sus Alex, dar dupa primele 2 v-a trebui sa se descurce.winking

| pursisimpluAlex a răspuns:

Adevaru e ca iti cam trebuie vreo 10 ani de practica sa stii sa saruti rolling on the floor banuiesc ca te referi la tine ca nu sti sa saruti. dar nu e un motiv de despartire.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Nu, logic

Răspuns utilizator avertizat
| ZiZan explică:

Si de ce ar fi?happy

| danya07 a răspuns:

Avand in vedere cum sunt cei din ziua de azi, cred ca ar fi un motiv, dar daca cei doi chiar se iubesc, trebuie sa se invete unul pe altul si sa experimenteze cate ceva nou.

| alex_3477 a răspuns:

Cand te saruti pentru prima data cu un baiat el s-ar putea sa nu se descurce pe motiv ca este emotionat si nu ii vine sa creada ce fata frumoasa saruta, al doilea sarut hai sa zicem ca el la fel de emotionat... dar daca nu isi revine nici pe la al 3-4 hai ca daca chiar ti la el ii mai dai si o a 5a sansa. Daca atunci da FAIL asta e lasa-l balta e un pampalau si nu vrei sa fi cu un pampalau care nu te satisface big grin.