| Justmeandmysmile a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ati prefera sa va spuna noua iubita ca n-a mai avut un prieten sau ca nu stie sa sarute?hee hee Ati renunta la ea din cauza asta?

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

„Ati renunta la ea din cauza asta?" - Dacă constat că minte, aș putea lua în considerare asta.
Dar în principiu nu.

De asemenea însă, la vârsta mea, aș prefera să nu-mi spună noua prietenă asta.

| cuvant a răspuns:

Nu, deoarece aceste lucruri nu arata decat ca este sincera si nu se ascunde. E posibil sa fie complexata ca nu a facut aceste lucruri dar orice lucru ce invata si se experimenteaza fara nici o problema.

| Liviu a răspuns:

Prefer sa fie sincera cu mine in orice 'domeniu' decat sa aflu de la alti rolling on the floor

| MihaelaDart a răspuns:

Daca as fi baiat, nu m-ar interesa daca a mai avut prieteni, este trecutul ei. Si nimeni nu ne-a facut experti in sarut, fiecare invatam intr-o viata cat traim.
Asta nu este un impediment de a renunta la ea!winking

| cryssu2008 a răspuns:

Eu unul nu as renunta la ea, cred ca ar fi mai bine asa, m-as bucura sa fie asa!

| Seby90 a răspuns:

It's okay, everyone's a beginner at some point.

Just smile and keep your head up.

| MrSoapte a răspuns:

Categoric, NU! N-as renunta la ea! Este un sentiment placut, sa-l inveti pe celalalt!

| TJohannaB a răspuns:

Nu

| HDSeer a răspuns:

NU!
Daca o iubesc asa cum e si asta o face deosebita.

| hurricaneX a răspuns:

Toti am fost in situatia tipei adica nimeni nu a fost invatat sa le faca pe toate, eu as incerca s-o invat, nu trebuie sa renunti la cineva la care ti doar pentru ca nu stie sa sarute sau altele, mi se pare o tampenie.

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru hurricaneX):

De exemplu daca e destul de mare si nu stie nici aia nu iti pare o tampenie?laughing

| hurricaneX a răspuns (pentru AnaMaria2719):

It's ok, ma gandesc ca na. fata a fost cuminte poate mai sunt si fete din astea si ce ar trebui sa fac?
Sa-mi bat joc si sa spun tuturor ca 'aia nu stie sa sarute ', penibil.
Depinde si in ce imprejurari ne-am afla. n-am avut parte de 'gagici' din alea...laughing Acum cine stie, ziua de maine e imprevizibila.

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru hurricaneX):

Dadalaughing

| AnaMaria2719 a răspuns (pentru hurricaneX):

laughing

| skullsebi a răspuns:

Nu dc sa renunti laughing e mai bine asa happy

| CharlieScene24 a răspuns:

Eheee mie mi-ar place sa fiu eu primul laughing).