| rgm a întrebat:

Intrebare simpla dar poate grea pentru unii: "Poti sa te indragostesti fara sa iubesti?!"

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Dragostea cu iubirea mi s pare acelasi lucru!
poate sa-ti fie draga o persoana si fara sa ajungi s.o iubesti! de fapt asa incepe iubirea!

| Narfundo a răspuns:

Intrebare de labari

| Narfundo a răspuns:

Ok fratelo.Sa trimiti un link sa te aud si eu.

| Ingerash a răspuns:

Da,poate fi doar o indragosteala de moment, mie mi s-a intamplat

| Dudăăăă a răspuns:

Da.`!
Te poti indragosti doar de interior.
Pentru mine iubirea inseamna sa fi si iubit.
Iar dragostea,este atunci cand ai sentimente pentru. cineva care, probabil nu are sentimente pentru tine.
Deci, da! Poti sa te indragostesti fara sa iubesti.:*

| play4girls a răspuns:

Raspuns simplu dar poate ''greu'' pentru altii:nu are sens aceasta intrebare! si depinde la ce fel de ''iubire'' te referi.

| LauraLl a răspuns:

Daaaa

| adriana_3818 a răspuns:

Cert e ca o data in viata iubesti cu adevarat. eventual te atasezi foarte tare de o persoana...care ajunge sa-ti fie f draga... dar."sa te indragostesti fara sa iubesti".e cam. retorica intrebareahappy

| kenzo_3134 a răspuns:

Parca era o vorba. "poti sa te indragostesti de o mie de ori.da iubesti doar o data". Funda?

| adi123_2132 a răspuns:

Cred ca prima data te indragostesti iar iubirea se formeaza in timp

| rgm explică:

In timpul emisiunii mele am sa citesc si intrebarea si raspunsurile. Tot atunci am sa dau si funda.
M3ntal uita-te la tine, ok?laughing Multumesc celor care au raspuns.