| MaDuuUtSa a întrebat:

Am o intrebare, poate grea pentru unii thinking Ce este iubirea?

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Iubirea este ceva ce nu poate fii explickat in cuvinte... ceva care te face sa simti ca zbori,ca poti sa realizezi imposibilul,daca el|ea te place asa cum o plaki sh uh, atunci nu mai ai nevoie de nimic...DAR daca el|ea nu te plack sh uh sti asta te vei simti fara suflet, trist!

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

O iluzie, o mare iluzie.
Ciudat n-a fost atat de grea.

| Clarity a răspuns:

Iubirea pentru persoana iubita sau pentru prieteni, familie?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy e un sentiment frumos, rar intalnit, care nu poate fi scris in cuvinte, doar trait, nimic mai mult, sunt trairi pe care le simti atunci cand iubesti si esti iubitahappylove struck

| RoXxy a răspuns:

Intrebarea s-a mai pus de o gramada de ori. Puteai sa o cauti.Multi is plictisiti deja de ea ca sa iti mai raspundalaughingNu is rautacioasa dar...nahbig grin

| Awesom a răspuns:

Iubirea este efortul pe care il face un barbat pentru a se multumi cu o singura femeie.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

E fumata intr asta...fii si u mai original/a. dupa mine iubirea este ori un sentiment f puternic ori un mijloc de manipulare.

| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Salut, eu cred ca dragoste ii un sentiment foarte puternic care vine din interiorul tau.