| Crinutza_2223 a întrebat:

Intrebarea mea e mai ciudatica >:" Problema mea sta cam asa.Atunci cand e foarte cald afara, sau daca fac un efort ce presupune sa transpir, in general transpir mai mult decat alte persoanehappy. Nu ma deranjeaza, pentru. ca asa e organismul meu, dar problema e ca transpir mult si in zona genitalabig grin si mereu ma simt de parca as fi uda.Protej-slipurile de la discreet nu prea ma ajuta in acest sens.

Ce ma sfatuitisad?

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Poarta chiloti din bumbac!

| hehehe a răspuns:

Nu ai ce face big grin. asa reactioneaza organismul tau. poate doar sa incerci sa nu mai porti chiloti din materiale care irita pielea. sau o fac sa transpire mai rau.