| anonim_4396 a întrebat:

buna TPU, am si eu o "problema" mai ciudatica asa laughing).
Mai mereu am nasul rosu si nu stiu de ce. nu numai iarna, oricand. nu stiu ce sa fac sa nu.mi mai fie asa de rosu. ma sfatuiti voi cu ceva? happy

7 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la un alergolog[omul ala care te depisteaza de alergii] probabil faci o alergie la aer ceva... Exista pastile impotriva asta.Dar mai intai viziteaza un aergolog.

| Amaryllis a răspuns:

Încearcă să folosești fond de ten și pudră ca sa maschezi asta.

| jacksonboy a răspuns (pentru Amaryllis):

sunt baiat, cum sa ma dau cu asa ceva laughing))

| Amaryllis a răspuns (pentru jacksonboy):

Pai ce are? Nu se cunoaste ca folosesti si alte solutii nu sunt.

| Pufffx a răspuns:

Cine stie poate ai tenul mai sensibil incearca cateva lotiuni tonice, date cu cateva creme cu extract de galbenele si aloe vera acestea sunt cele mai indicate atat pentru cosuri cat si pentru iritatii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Obișnuiești să minți laughing?

| cryyysss a răspuns:

Nu trebuie sa te stresezi cu chestia asta.
asa este felu de a fi.
nu-ti face griji, nu te stresa cunosc eu un var de-al meu cu aceeasi "problema"...numai bine si ai grije de tine.