| AnaAndra a întrebat:

Cat costa protej slipurile de la discreet? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Klaoody15 a răspuns:

Intre 4 si 15 lei. depinde cate bucati vrei. sunt cutii de la 20 la 100 de bucati

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde de unde le iei de la 3 lei la 15 lei în fucție de cantitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Între 15 şi 20 de lei.
Te pup!