| spectral a întrebat:

Intrebarea mea este, poate sa ramane o fata GRAVIDA daca ea este VIRGINA si a facut sex anal si baiatul a lasat in ea? (Dupa sex a facut dus)! ATENTIE! Fata e VIRGINA! Exista vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Atentie! nu nu poate sa ramana

45 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Alta din categoria "am făcut sex, dar sunt virgină"?

Împușcați-vă

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

laughing mişto creaturi, nu? Asta am zis şi eu, dacă ai văzut răspunsurile de dinainte. Şi cica are 27 de ani... într-o poveste scrisă de el, poate.

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Are 28laughing
Si muschi smug

| spectral explică (pentru Trolli):

Si traga trag la sal de 6 ani e vreo problema si asta acum asa-i? oh go on laughing))

| Trolli a răspuns (pentru spectral):

Hai ca asta nu am zis-o cu rautate. laughing)

| spectral explică (pentru Trolli):

Asa ma gandeam si eu tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Mda, dar stă cam prost cu inteligenţa. Măcar de ar fi şi muschii ăia buni de ceva.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tu te-ai nascut prin anus? just asking...

| spectral explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Nu...dar nu e vorba de mine incerc sa ajut un prieten! Si vroiam un sfat doar nu sa fiu lu-at tare! Mersi oricum, deci sa inteleg de la tine ca imposibil da? happy

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru spectral):

DA e imposibil.
''lu-at'' de fapt se scrie luat.

| spectral explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Daca e posibil da si tu o explicatie mai solida! Si daca vrei sa faci misto nu posta degeaba! Mersi happy

| DNSK a răspuns:

Auzi.creste te rog.si cand mai cresti.revino aici! k nu ajungem la niciun numitor comun! u ai 12.noi de 2 ori varsta ta.nu ne intelegem! peste cativa ani revino cu intrebari de genu! pana at.ia note bune la scoala, iubeste-ti parintii, implica-te in viata de fam, traieste-ti copilaria si o fii bine, da?!

| spectral explică (pentru DNSK):

Dupa cum spuneam ajut un prieten care care saracu e vai steaua lui ...Si DNSK nu stiu cati ani ai tu da stiu ca eu am 28 de ani da? Si incerc sa ajut un prieten mai micut de al meu, care are 17 ani si a facut-o anal cu o fata care e virgina si a lasat in ea si vroiam sa aflu si eu ceva raspunsuri! Mersi de critica oricum! happy ROMANIA TE IUBESC oh go on

| Trolli a răspuns (pentru spectral):

Asta cu prietenul e fumata...
28 de ani? get real...Cum naiba la varsta asta sa nu stii ca o fata nu ramane insarcinata daca face sex anal?!
Trebuia sa pui intrebarea pe TPU, unde majoritatea au sub 27 de ani...

| spectral explică (pentru Trolli):

Omule nu am chef de cearta nici scandal ...eu am intrebat asa de la altii ca parere nu sa fiu injosit! Da si parerea mea este ca sansele sunt 0 si l-am lamurit si pe baiat! Dar are 17 ani ma rog e speriat si am zis sa il ajut! Daca vede si el ca mai multe raspunsuri is negative se calmeaza! Deci e logic secret! 1. Fata e virgina 2.a arso in fund 3.nu are cum sa ramane! 4. CORECT?

| Trolli a răspuns (pentru spectral):

Nu am chef de cearta, dar inainte de a pune o intrebare ganditi-va un pic...pe viitor fiti mai atenti, informati-va.

| spectral explică (pentru Trolli):

Corect.ai dreptate happy... Respect big grin

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Trolli):

''Asta cu prietenul e fumata...
28 de ani? get real...Cum naiba la varsta asta sa nu stii ca o fata nu ramane insarcinata daca face sex anal?!''
Punem pariu ca nu stie in ce parte se afla inima? laughing

| spectral explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Du-te si bateti coasa palade oh go on ...omu vrea ceva si tu te bagi in altceva... ceao wave

| Trolli a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Am fost putin cam acida, poate nu trebuia. laughing

Exista cazuri in care inima este in dreapta...anomalii. laughing)

| spectral explică (pentru Trolli):

Hai ca asta`i buna mai facut sa rad. rolling on the floor

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru spectral):

''bate-ti'' laughing pa, pa somn usor

| Trolli a răspuns (pentru spectral):

Si tu pe noi...laughing
Somn usor.

| DNSK a răspuns:

Vai doamne.u la 28 de ani pui intrebari disperate pe net?! la 28 de ani u ai habar de un minim de cunostiinta sexuala? vai doamne.sunt cu 5 ani mai mic k tine.mi-e rusine mie mah.nu pot sa cred.mai bine taceai si nu ziceai varsta.n-are rost.nu pot sa cred.rad.mi-am pus mainile in cap.nu nu nu.n-are cum.chiar nu are.laughing deci eu mesaj mai disperat k al tau nu am vazut! sa mor eu! si ce raspunsuri sa vezi? k toate's negative! u n-ai 28 de ani.n-ai cum.si daca ai.vai doamne.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru DNSK):

Si totusi, are net! Oare cum de nu a intrat din greseala pe site-uri despre educatie sexuala?
hee hee Redtube e si el un inceput...

| DNSK a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

La cei 28 de ani ai lui nu i-a trecut prin minte asa cevarolling on the floor)laughing)rolling on the floor)))

| spectral explică (pentru DNSK):

Nu folosesc redtube doar youjizzhee hee

| DNSK a răspuns:

Te-am luat cam tare si nu trebuia.mda.scuze.seara faina si grija!

| ciresik80 a răspuns:

Logik ca nu ce treaba are anusul cu vaginul?

| RMihai a răspuns:

Apreciez totusi faptul ca ai pus punctul pe problema si nu ai omorat limba romana,SPER ca in cazu asta prostia omeneasca rezulta din nestiinta,nu exista asa ceva,sexu anal nu duce la perpetuare,o femeie virgina nu poate da nastere(stintific),pentru inmultire sexul se face penis-vagin,pe intelesu tau,dar totusi acum observ o greseala in scriere(neatentia mea), deci imi pastrez aceeasi parere de cand am dat cu ochii prima data pe intrebare, esti un PROST

| Trolli a răspuns:

Inainte de a face sex, informati-va.
Nu este posibil...
Stii unde e uterul?

| Mihai19MaxX a răspuns:

Nu este posibil copile... Daca erai in cada si dupa faceai si o baie erau cateva sanse slabe, dar asa, nu

| Inteligentul_9769 a răspuns:

Eu i aduc copii de clasa 5-a sa i dea raspunsul! laughing

| valla a răspuns:

Nu te supara,dar cati ani ai? nu poate sa ramana, asa ca spor la trebuie, spune-i sa puna fundul la bataie

| spectral explică (pentru valla):

Nu ma supar 28 de ani ...nu e pentru mine intrebarea pentru un prieten de 17 ani! respect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uterul se află în intestinul gros cumva, ca să poată rămâne? Voi gândiţi puţin înainte de a pune o întrebare? Sau altă dudă: a făcut sex (anal, oral, nu contează de care) şi cică ESTE virgină în continuare.

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta voiam sa zic si eu. Imi place ca a insistat pe cuvantul VIRGINA. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Da, aia am observat şi eu laughing. Şi după ultimul comentariu tot văd că insistă. Păi din moment ce a făcut-o, deja a trăit experienţa, deci cum naibii să fie virgină mă?

| spectral explică (pentru Trolli):

laughing.In fine.Cred ca toti am fost copii odata si am facut greseli sau nu? Unii fac greseli mari unii nu! In fine.cred ca daca vede baiatul raspunsurile se calmeaza! Da totusi ii spun sa cumpere un tester pentru fata laughing). Asta ar insemna sa il speriu.II spun adevaru! Mersi pana acum pentru tot! happy

| spectral explică (pentru anonim_4396):

Mai e virgina fata in p i z d a! In cur si in gura nu! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru spectral):

Hei, învaţă să vorbeşti frumos şi eventual să foloseşti dex-ul. http://dexonline.ro/definitie/virgin
Care nu a întreţinut niciodată relaţii sexuale. Pierderea virginităţii este o experienţă, trăire consumată deci s-a dus naibii, deci reformulează că are himenul intact pentru că ai spus o prostie mare. E ca şi când ai bea o sticlă de apă dar ai face o gaură în loc să deschizi capacul, păi chiar şi aşa apa nu a fost băută?

| spectral explică (pentru anonim_4396):

Ms frumos de raspuns! big grin

| spectral explică:

Pai daca fata e virgina in p i z d a! A facut doar anal si oral! happy

| bleblel a răspuns:

Vaaaaaaaaaaaaaaaaai rolling on the floor)))))))))))

| spectral explică (pentru bleblel):

Ce-i? vreo problema la tine?