| Cronen a întrebat:

Intrebarea oricui baiat.
Cum oare cuceresti o fata? ...hmm
Funda.

Răspuns Câştigător
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Depinde de fata, exista 8 tipuri. Unele se lasa cucerite de avere dar alea is niste jeguri.ce cucereste orice femeie e caracterul, sa arati ca iti pasa de ea, sa te implici sa o asculti incat sa o faci sa creada ca o intelegi, sa o faci sa se simta in siguranta si iubita alaturi de tine.

8 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Si eu care credeam ca sunteti masculii alfa. Chiar ai nevoie de mine? Nu face ea ce fac eu, crede-ma. Sper ca nu-ti zburda creierasul ratacit. Gata, te-am bagat in ceata. Hai gandeste, ca sa nu mai vii pe viitor cu o a doua intrebare idioata. Cu placere.

| BLeur a răspuns:

Prin comportament, este bine să ştii să vorbeşti cu ea, să nu vorbeşti vulgar de faţă cu ea, să nu o jigneşti pentru nimic în lume. Când bei, la o petrecere să nu o iei la mişto. Să-i demonstrezi că o placi prin fapte, să te porţi cât mai decent. Şi când eşti sigur că ai procedat cum trebuie, şi ştii că şi ea s-a apropiat de tine/te place, atunci o întrebi dacă vrea să fie cu tine împreuna(faţă în faţă, într-un loc retras).

Dacă mai ai nevoie de ceva, dă-mi add : d3l3t3r98

| LaNaibaa a răspuns:

Prin comportament si fapte.

| Armatistul82 a răspuns:

Mai degraba poarta de la tractor

| SakonSIUkon a răspuns (pentru Armatistul82):

rolling on the floor)))))))))))))))0

| SakonSIUkon a răspuns (pentru Armatistul82):

A mea nu e ..particularizeaza si tu...

| anytzza97 a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti atunci cand esti cu ea, sa ii demonstrezi ca poate avea incredere in tine si sa ii fi alaturi cand are nevoie. Eu consider ca inainte sa o cuceresti trebuie sa ii fi un bun prieten si lucrurile vor veni de la sine.(cand ai incredere in tine, totul merge bine) Bafta!

| Lety_Anna_Rotaru_1984 a răspuns:

Hei buna asta o stim doar noi fetele! dar iti spun niste secrete la fel ca anitzza trebuie sa fi tu insati acum depinde daca esti genul mai prietenos care sta mai mult cu fetele cu siguranta ca trebuie sa fi tu insati si dupa daca esti de moda mai veche ii ceri prietenia sau pui pe altul