| RajCostache a întrebat:

Întrebarea se adresează fetelor mari: Vă place ca atunci când îi faceți sex oral unui băiat, acesta să țină mult (timp) până ce el are orgasm? Sau din contra, vreți să termine mai rapid?

2 răspunsuri:
| Li200La a răspuns:

Nu prea contează. Dar ideea e ca dacă Nu-si da drumul ne face sa ne simțim noi mai proaste ca ce nu l **** bine și ne stânjeneste, oarecum

| Kimmy89M a răspuns:

Buna, cred ca aici difera. Fiecare femeie are preferintele ei, ba chiar unora nu le place sa faca lucrul asta deloc. Ca sa nu ai surprize, si sa faci vreo femeie sa se simta prost, este bine sa comunicati si sa o intrebi de la bun inceput ce parere are despre acest subiect si ce preferinte are.