| JustStitch a întrebat:

Baieti, cat timp ati rezistat cel mai mult sa faceti sex oral unei femei pana a avut orgasm?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca e curata si sanatoasa, cat e nevoie. Daca are un miros ametitor, mai bine sa nu rezisti deloc.
Daca stii ce sa faci, poti sa o "rezolvi" rapid, insa asta nu ar fi o idee buna. Durata se "regleaza" in functie de partenera, astfel incat sa obtineti amandoi maximul de placere. Esti atent la semnalele pe care ti le da si insisti un pic mai mult atunci cand o simti ca e aproape.
Fata nu rezista oricat. Daca dureaza prea mult si/sau daca nu stii cum se face, poate deveni suparator pentru ea. Locul unde trebuie sa lucrezi este foarte sensibil. Nu rezista daca incerci sa il tabacesti.
Pentru cazul in care vrei sa stai cu ochii holbati la ceas in timpul actiunii, in "literatura de specialitate" gasesti timpi intre 7 si 20 minute.

| Spliffwizard a răspuns:

Hai sa ti spun un secret, exista doua tipuri de fete. Cele care pot avea orgasm de la sexul oral, si cele care nu pot avea. Alea care pot avea, daca tipul stie ce face, pot termina in mai putin de 5 minute. Dar daca stai mai mult de 10-15 minute si tipa tot nu termina, inseamna ca nu poate :)) degeaba continui sa lingi acolo, da, e placere pentru ele, dar nu placerea maxima.
Uite un articol interesant: https://www.vice.com/ro/article/ezdpv4/ghidul-vice-de-dat-limbi