| Andra33silvia1 a întrebat:

Buna,am si eu o curiozitate! Am un prieten care este virgin si nu stie cum sa o faca prima data.Adica ce trebuie sa faca fata ca sa-l excite,cum procedeaza cu prezervativul, sa imi dati niste raspunsuri mai detaliate. Fundaa

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de a se dezbraca fata nu trebuie sa mai faca nimic. Daca baiatul nu stie ce sa faca intro astfel de situatie inseamna ca este ori retardat ori impotent. Oricare ar fi motivul este cazul sa renunte si sa mai creasca.Nu de alta dar te-ar necaji doar fara sa te faca fericita si sa-ti ofere satisfactie.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Îl poţi îndruma tu.Ce trebuie să faci? Ce ai face în mod normal.E tot bărbat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cati ani ai? In functie de varsta ta se poate da si raspunsul corect, concret, corespunzator unei astfel de situatii. Astept sa ma cauti.