| Pamanteanul a întrebat:

Iubesc o fată care sta undeva departe și deși nu vorbesc cu ea deloc am speranța sa fiu cu ea, ca o iubesc și îmi face viata frumoasa când o vad. Cum îmi dau seama dacă și ea ma iubeste?

4 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Tot pe silent? laughing
Și mie îmi place de o tipa de aici, îmi place mult personalitatea ei dar nu sunt asa obsedat ca tine rolling on the floor nici nu ști cum arata și tu te-ai îndrăgostit de ea.
Te-o blocat? laughing

| CIaudiu a răspuns:

Am o intrebare importanta - stii lucruri despre ea, modul cum gandeste, cum actioneaza, cum trateaza o situatie, etc?
Daca te-ai "indragostit" fara sa stii lucruri despre ea inseamna ca ai o problema de natura psihica. Posibil esti intr-o depresie iar creierul tau simte nevoia sa se ataseze de o persoana de gen feminin pentru a isi mai alina singuratatea si frustrarile interioare.
Din cate am observat, esti un user foarte activ care obianuiesti sa pui minim 10-15 intrebari pe zi si care au o tenta depresiva. Prin urmare, imi dau seama ca in cazul tau vorbim de o depresie, iar cel mai bine ar fi sa scapi de ea gasind leacul cu ajutorul unui psiholog, si de-abia apoi iti poti cauta o relatie.

| Saiko10 a răspuns:

Mai trebuie sa si vorbesti cu ele din cand in cand pentru a le cuceri.

| SociopatuI a răspuns:

O intrebi daca te iubeste