| 123coco a întrebat:

Iubesc o fata. dar ea este foarte indiferenta cu mine. cum sa fac sa fiu si eu indiferent cu ea/ pentru ca nu pot in niciun fel. nu pot fi indiferent cu ea. ce pot face sa imi controlez sentimentele si sa fiu indiferent cu ea/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 123567890 a răspuns:

Hei, sti si tu,nu prea poti fi indiferent cu persoanele dragi. Dar fi,fi indiferent doar in exterior, arata-i ca nu ea este "centrul universului tau" desi poate in inima ta asa e, nu e greu sa te prefaci, ma gandesc ca poate tu ii acorzi atentie,multa atentie odata ce o iubesti, ei bine fi timp de cateva zile total schimbat,mai rece fata de ea, acesta e ca un test pentru ea, daca vede ca esti mai rece va intra la banuieli ca n-o mai placi, astfel vei vedea daca ei ii pasa de tine, dar de obicei orice femeie/barbat sunt atrasi de indiferenta. Succes!