| nick_9429 a întrebat:

Iubesc o fata la nebunie si ia iubeste un baiat care si a batut in ultimu hal joc de ea

6 răspunsuri:
| Kruger2 a răspuns:

Dupa cum scrii, mai bine du-te la scoala si lasa fetele pentru mai tarziu.

| adinutzadina a răspuns:

Mai da esti post rau, 1.invata sa scrii 2.pe sietulasta pui intrebari din caz ca nu stiailaughing

| sysy_1065 a răspuns:

Dragi "prieteni " p om il interesa subiectu nu sa i se spuna ca nu stie sa scrie daca stiti voi e problema voastra... poate s-a grabit sau etc.noi trebuie sa fim alaturi unu de celalalt nu sa facem reprosuri in concluzie uh ca iubit si ca prieten trebuie sa fii langa ea nici sa o sufoki cu prea multa iubire dar sa-i si fi alaturi in orice circumstante arata-i ca nu esti ca celalaltwinkingbafta!

| lilianac_1986 a răspuns:

Cunosc un caz identic. Eu te-as sfatui sa fi alaturi de ea,sa ii oferi liniste, un umar pe care sa planga, intelegere...si cu toate ca, uneori s-ar putea sa iti pierzi rabdarea, incearca sa te stapanesti pentru ca asa o vei castiga.Stiu ca partea grea iti revine tot tie dar trebuie sa ai grija sa nu o sufoci sau sa se simta presata. Dupa cum am spus, cunosc un caz identic:EU si prietenul meu. La fel am iubit un"baiat" si m-a facut sa sufar dar el(prietenul meu) mi-a fost alaturi si a avut toata rabdarea din lume cu mine. In fiecare dimineata cand ma trezeam aveam pe tel un mesaj de la el"Neata copilutz" sau"Neata pui mic", a durat pana am deschis ochii si acum suntem foarte fericiti si ne iubim enorm. Iti doresc sa ai parte de aceeasi fericire de care am parte eu in acest moment. Bafta!

| irina202333 a răspuns:

Siiiii intrebarea ta este? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si care e intrebarea?