| Anda_7636 a întrebat:

Hei. Iubesc un baiat la nebunie. Numai ca el e cu o alta fata... Fata aceea imi este o prietena foarte buna. Ce ma fac? crying

Răspuns Câştigător
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa strici o prietenie pentru un baiat.prietenii tii gasesti f greu pe cand baieti ii gasesti la tot pasul.eu sunt in aceaiasi situatie ca si tine dar chiar nu am ce face. sper ca te-am ajutat...intr-un fel

4 răspunsuri:
| NoIdentity a răspuns:

Pai...am trecut prin asta:m-am combinat cu baiatu' ala am petrecut 3 zile frumoase cu ellove struck sh dupa ia a plecat nu stiu unde dreaqucryingel sa ales cu lacrimile mele sh cu alte fete si eu m-am ales numai cu durereacryingsh partea cea mai rea? fara prietena mea cea mai bunacrying((

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Stai in banca ta si cauta alt baiat happy Poate vei gasi altul chiar mai bun decat el.

| andrutza18 a răspuns:

Reorienteaza-te sunt foarte multi baieti care t merita si poate sa t faca fericita.

| Kanames a răspuns:

Cati ani ai ?