| DomnulMuratura99 a întrebat:

Iubesc o fata pana peste cap, este singura pentru care am am avut si inca am sentimente puternice si ea ma iubeste dar problema este ca parintii ei nu sunt de acord sa aiba relatie(ei nu stiu) si nici afara nu o lasa.Ce pot sa o fac? Nu vreau sa renunt la ea

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| bianca2000bianca a răspuns:

Daca o iubesti, nu renunta la ea. Incearca sa o ajuti sa discute cu parintii ei. Poate daca te cunosc si le esti pe plac, nu vor spune nu relatiei si isi vor schimba parerea. Trebuie sa lupti daca o iubesti cu adevarat!

2 răspunsuri:
| Maurasc a răspuns:

Mai așteaptă, pana la urma va fi prea mare ca părinți ei sa ii spună ce sa faca. Dar pana atunci nu o lasa! Succes!

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să vorbești cu părinții ei.
Explică-le că nu ai intenții rele și poate își vor da acordul.