| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat... dar nu stiu daca ma place ce sa fac? va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Dar doua cuvinte ai impartit cu el, sau il iubesti asa pe ascuns?
Probabil daca vorbeai macar 5min cu el iti dateai seama daca te place sau nu, ca voi va printeti repede si noi nu ne ascundem bine tongue.asa ca trage repede o conversatie cu el.si vezi care e treaba.

| sorin a răspuns:

Afla, intrebandu-l, sau macar sa ii dai de inteles.

| Guitarlove a răspuns:

Nu-l intreba daca te place! Cea mai mare prostie! laughing Un baiat are un comportament specific. Te priveste mult, te impresioneaza, te face geloasa, te invita in oras, vorbeste des cu tine.Eu zic mai intai sa te impreietenesti cu el si dupa... ATACI! Singura solutie!

| abis a răspuns:

Daca vrei sa afli daca te place, intreaba-l.

| abis a răspuns:

Doo19, sunt baiat si crede-ma ca as aprecia o fata care ar avea o atitudine atat de deschisa si directa. happy

| Abcfunny a răspuns:

Intreaba`l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuiec sa fii ateanta la toate ce faci!

| lauryndacool a răspuns:

Si eu sunt in aceeiasi problema cu un baiat de la karate