| anonim_4396 a întrebat:

iubesc un baiat si nu stiu cum sa-i spun. Poate ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| TSI a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii zici. Ii poti demonstra, invita-l undeva, petreceti mai mult timp impreuna, comunicati deschis! Restul vine de la sine. O sa isi dea seama ca il placi iar daca simte la fel s-ar putea sa ai supriza sa iti zica el primul.
Mult succes!

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Mai intai spune-ne daca el simte ceva pentru tine sau daca iti da vreun semn ca te place.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Invital la un suc sau vorbiti pe messenger si imprietenitiva si cand crezi ca e momentul potrivit spune-i ce simti.Pa,pa

| neaivan a răspuns:

Spune-i daca vrea sa mearga la o plimbare cu tine! Nu te mai rusina si spune-i ce simti!

| patri a răspuns:

Bate apropo'uri in legatura cu fostele sau cu actuala. Asa vede ca esti interesata! :*

| Scumpylika a răspuns:

Uite asa:
TE IUBESC FA!