| anamorf a întrebat:

Iubesc o fata dar nu stiu daca ma place. Ce sa fac. Ajutati-ma

2 răspunsuri:
| RazvanGeorge a răspuns:

Multa lume este in aceasta situatie, inclusiv eu. Eu am procedat astfel: Am invitat-o in acest week-end in mall si am decis ca, cand o voi conduce acasa sa o intreb exact ce simte pentru mine, te sfatuiesc si pe tine sa faci acelasi lucru pentru ca nu ai nimic de pierdut! Iti doresc mult succes si sper sa te placa!

| atentat a răspuns:

Vorbeste cu grupul ei de prietene si poate vei afla si raspunsul