| Mow a întrebat:

Iubesc un baiat de 2 ani.Pentru el in primul an am fost una dintre cele mai bune prietene ale lui, dar anul acesta s-a schimbat foarte mult. E obsedat sa stea cu prietenii lui si e obsedat de fotbal. Vorbim foarte rar, dar simt ca atunci cand vorbeste cu mine e putin emotionat.Nu stiu daca se intampla asta si cu alte fete. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa afli daca se intampla si cu alte fete la fel.
Daca si cu ele se emotioneaza,inseamna ca este mai timidut de felul lui,cu fetele.
Daca doar cu tine este asa,atunci e bine,inseamna ca simte ceva pentru tine si vei incepe sa-i vorbesti mai mult,sa te apropii mai mult de el.
Deci,afla cum e cu celelalte fete, nu e greu, sau il observi pe el sau le intrebi pe ele.
Mult noroc!

| bianca9422 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic
e cam complicat sa incerci o relatie risti mult, adica sa iti pierzi prietenia!

e un articol foarte bun in fostul numar cool girl
il vei gasi pe site

succes :*

| giuly a răspuns:

E băiat, lol!
Ce ai vrea, să se joace cu păpuşile?

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Saracu,la numai 2 ani laughing