| ingeraszambaret a întrebat:

Iubesc un baiat si nu stiu cum sai atrag atentia ma puteti ajuta va rog

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună! Am înțeles problema ta. Bagă-te în seamă cu el, discută despre diferite subiecte, ce dorești tu... cărți, filme, hobby, școală, ce îi place sau ce nu. Stai mai mult pe lângă el...

| Nana18 a răspuns:

Vorbeste mai mult cu el, daca esti desteapta o sa observii cum el iti raspunde da iti raspunde repede si nu te ntreaba pe tine inseamnaca lui ii totuna.Insa daca te intreaba te ciupeste iti facecomplimente atunci este al tau.Da pot sa te intreb citiani a i tu si el?

| 01Bebe a răspuns:

Sari pe el

| Anamaria742 a răspuns:

Uita-te mult la el fa-i ochi dulci si fa-i complimente, si o sa vezi ca o sa se schimbe; multa bafta