| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat da nu stiu cum sai atrag atentia? (nu stiu nimic despre el)
imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

E simplu...iti trebuie doar informatii.De exemplu ei se joaca Metin si Conter Strike si am noroc ca am un frate mai mare si stiu ceva lucruri :cum sa-i abordez, caum sa le vorbesc si cum sa nu pari disperata.Fii tu insati. Daca nu te place nu inseamna ca ca nu ai noroc la baieti. Poate ca nu e baiatul potrivit.

1 răspuns:
| Metaloco a răspuns:

Bai i simplu te informezi despre el si apoi te dai pe langa el k majoritatea baieilor pica in plasa si gatabig grin