| Mariuka09 a întrebat:

an si eu o problema... am fost cu un baiat.si acum ne-am despartit sin motive personale. eu inca il mai iubesc si nu stiu cum sa fac sa ii atrag atentia. daca ma puteti ajuta. v-as fi recunascotoare...

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai depinde de motiv nu? Daca a fost ceva rau nu vad ce v-ar mai putea apropia, daca a fost unul minor sunt sigur ca dragostea nu se duce asa de usor si sunt sigur ca o ve-ti rezolva! Important e sa recunoasteti greseala si sa aveti puterea de a va cere scuze nu?
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| victoras13 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel numai ca sunt baiat, dar daca ai avut o relatie apropiata cu el si doar daca tu te-ai despartit de el ii poti spune ca il placi (doar in cazul asta nu invers!)

| alexandraalis a răspuns:

Daca nu te mai iubeste nu ai ce sa mai faci, dar poti sa-l faci sa-i para rau ca te-a pierdut, incearca sa arati mai bine, o tunsoare sau o coafura noua, vopseste parul, schimba vestimentatia, fa sport, dar nu exagera.
Daca te iubeste se intoarce la tine, daca nu se intoarce UITA-L.
Succes, sa fii iubita.
FUNDA.