| anonim_4396 a întrebat:

Iubesti? iti este impartasita iubirea? seara adormi zambind, suspinand sau poate.plangand? Ce sacrificii ai face in numele iubirii?

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Da, iubesc, sufar, suspin, zambesc, sunt fericit... Eh ce sa faci cu dragostea asta e greu...

14 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Iubesc si sunt iubitalove struck
Seara adorm suspinand si sperand sa-l visezday dreaming
Iar dimineata ma trezesc zambind ca am visat cu elday dreaminglove struck

Cat despre sacrifici, as face orice in momentul de fata, doar sa fie el fericitbig grin

| inna a răspuns:

Adorm zambind day dreaming

Cat despre sacrificii in numele iubirii, depinde ce fel de sacrificii :d si cat de mult iubesti persoana respectiva si daca merita cu adevarat asta...bineinteles demostrandu-ti asta prin fapte nu doar prin vorbe.

| inna a răspuns:

Adorm zambind day dreaming

Cat despre sacrificii in numele iubirii, depinde ce fel de sacrificii :d si cat de mult iubesti persoana respectiva si daca merita cu adevarat asta...bineinteles demostrandu-ti asta prin fapte nu doar prin vorbe.

| Guitarlove a răspuns:

Da, iubesc! Nu stiu daca imi este impartasita, dar dupa semnele pe care la face baiatul la care tin SIGUR MA PLACE! Da, seara adorm zambind, dar si plangand.As face multe sacrificii in numele iubirii, dar... depinde daca persoana respectiva MERITA! :*

| adi a răspuns:

Numai ca toata viata nu ai nevoie doar de iubire(nu se poate traii doar din asta), asa ca nu poti face sacrificii maxime.

| withoutme a răspuns:

As muri sa traiasca iubitul/iubita

| YoSeBbY a răspuns:

Orice chiar si ce ar face un Emo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In numele iubiri? Da, declar cu mina pe inima ca asi face orice in afara de sex cu o persoana de acelasi sex, rude sau animale! Multumit? Neicane?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc, ma iubeste...zambind...mi-as da viata pentru el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am iubit si inca iubesc dar consider ca baietii sunt trecatori.Insa nu e asa de usor sa te desparti cum zic altii.

| sarah33 a răspuns:

In general dragostea cere sacrificii. Dar sa faci in asa fel incit sa nu te orbeasca, sa nu sacrifici ceva ce te va marca mai tirziu. Pentru mine o dragoste adevarata este aceia cind stau linga cel iubit in momente grele la fel ca si in momentele bune, altii o numesc sacrificiu ...eu o numesc dragoste

| al3exandru a răspuns:

Sincer...cred ca as face orice(ma rog... aproape orice...in limita posibilitatilor)...atata timp cat stiu ca si acea persoana ma iubeste la randul ei.

| animari a răspuns:

Fericirea este puterea de a iubi, fericirea este forta de a merge mai departe

| animari a răspuns:

Fericirea este puterea de a iubi