| ecaterina4587 a întrebat:

Iubita fostului nu-mi da pace.Ma urmareste pe toate site-urile de socializare, ea e prima care imi da like si plus la asta mai cauta sa se apropie de toate prietenele mele.Ce vrea fata, ca nu inteleg de ce ma terorizeaza?

Răspuns Câştigător
| Gian a răspuns:

De ce nu o întrebi? Poate vrea sa ajunga cumva la tine si sa iti spuna ceva sau poate ii place de tine ca persoana. Totusi ce-l mai bine ar fi sa o intrebi.

5 răspunsuri:
| Kathrinex a răspuns:

Poate te place, sau totul e doar în capul tău.

| ecaterina4587 explică (pentru Kathrinex):

Cum sa ma placa daca e fata mai

| Kathrinex a răspuns (pentru ecaterina4587):

Ai dat de înțeles că ești băiat. Poate fata vrea să se împrietenească cu tine.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Poate vrea sa fiti prietene, oricum ai grija, mai bine intreab-o ca sa fii mai linistita

| ecaterina4587 explică:

Ha amuzant