| barbualexandru a întrebat:

Iubita mea are o fantezie ca ieu sa o ling in fund dar eu nu vreau sa fac asa ceva dar ea tine mult la chestia asta. Cum sa iz zic sau ce sa fac mai exact?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

O pui sa te linga ea prima pe tine. Sa vedem daca o sa mai aiba chef si de revers. Apropo, nu te spala inainte!

47 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Vino si tu cu o fantezie d'asta care nu ar putea sa ti-o indeplineasca si spune-i ca daca ea nu vrea nici tu nu vrei.

| Dominicc a răspuns:

Se uita la filme porno?

sa o lingi in fundlaughing) aoloo femeile astealaughing

lasand gluma la o parte...

Daca chiar vrei sa o satisfaci. in bae sub dus sa ii faci sex oral.
sa ii faci ce vrea ea... cam... nu stiu.

in primul rand nu trebuia sa intrebi aici.

| ATHOS a răspuns:

Stai de vorba cu ea si expica-i ce-ti place si ce nu. Daca te iubeste cu adevarat va intelege!

| Emeraude a răspuns:

Ce iubita ciudata ai, sa "tina mult" la chestia astalaughing), cred ca de fapt asta e scopul ei in viata.
Daca nu vrei, pur si simplu n-o faci, ce e asa greu? Daca te iubeste n-o sa te paraseasca din cauza unei nesatisfactii sexuale destul de neobisnuite.
P. S.: Ai grija ca nu cumva sa se uite la filme porno, cred ca de acolo ii vin ideile astea!laughing

| clauss a răspuns:

Alexandre ai pus o daca nu-i indeplinesti cererea fetei te lasa. fi tare si pune o si pe ea sa ti indeplineasca o fantezie si daca accepta, atunci nu mai ai scapare

| Miauti a răspuns:

Pai indeplinestei dorinta

| Cretaker a răspuns:

I love this thread so much, haaahahaha oh wow

| Ángel_8890 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, ca ea sa inteleaga ca nu dorest-i sa faci chestia aceasta.Comunicati, fii deschis cu ea. Poate ea acum nu coenstentizeaza, dar evident de parcurs va intelege ca sunt lucruri care nu permanent se fac asa cum doreste ea.Si ca uneori ar fi bine sa isi pastreze pentru ea aceste fantezii.Eu cred ca comunicarea este cel mai important lucru intr-o relatie, nu incerca sa o iai pe ocolite spune ceea ce gindesti si ceea ce consideri tu ca este corect.

| 2696 a răspuns:

A vazut prea multe filme pornolaughing) vorba lu abh : pune-o pe ea!

| Bianca_2742 a răspuns:

Halal fantezie. Spune-i ca nu-ti place, ca nu vrei si gata trenuie sa inteleaga odata si odata

| vasiledumitru a răspuns:

Spune-i ca nu vrei, ca limba e pentru sarutat, mancat, vorbit nu pentru sters fundu.
Cum vei putea tu sa o saruti dupa ce iai sters fundu cu limba? Sau cum vei putea manca apoi?

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Linge-o si dupa aia sărut-o bine. Motivează că asta era fantezia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_2777 a răspuns:

Eu zic sa o lingi (sa se spele inainte normal) ce ii asa rau, sex oral ii faci? daca tia cerut si asta

| IulianArt a răspuns (pentru Mihai_2777):

Sunt de acord adică cei rău în ați iubi persoana iubită într-un mod profund senzual plus poți clădi mult mai bine relație, iar într-o relație este recomandat să existe un preludiu între cei doi.

| Daliana_8116 a răspuns:

Lol. spune`i ca`i obsedatastraight face spune`i ca nu se poate. chiar nu intelege?

| aumih16 a răspuns:

Cred ca iubita ta este kinky! nu e ceva rau! de altfel cred ca este una din aia mistress goddess sau domme! cate filme porno din astea nu sunt pe internet! sexul masculin dar si cel feminin este pedepsit! cu schimbari de sex! etc daca iubita ta face de astea! fa ceva sa o opresti! ca altfel poti deveni femeie! iar barbat numai ramai! asta este un gest de gay homosexual bisexual asexual!

| IulianArt a răspuns (pentru aumih16):

Vai ce proast* ești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O satisfaci si gata+))indeplineste-i dorintarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linge-o ma.are chiar un gust dulce. o sa vezi.iti spun din propria experienta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce tarani sunteti laughing Nu stiti sa va traiti viata sexuala din plin. Ati uitat ca atunci cand erati mici mancati **** din olita, nu? Ia ma si linge-o ca n-o sa se cace chiar atunci.

Eu fac lucrur asta cu prietena mea si n-avem probleme + ca ne place :X:X:X

| IulianArt a răspuns (pentru anonim_4396):

Într-o relație există și momente din astea dar na ce să le spui unora care nu înțeleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poti linge pe mine in cur ca sa te antrenezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idioti suntenti. Habar nu aveti ca analingusul in conditii de igiena poate fi o placere imensa, in Kamasutra fiind unul din punctele de baza spre placerea suprema. In plus in anus, atat la femei cat si la barbati, se finalizeaza o multime de terminatii nervoase care confera acestei zone o sensibilitate aparte, fiind la fel de asemanatoare ca si vaginul sau penisul in ce priveste sensibilitatea sexuala. Prin urmare a linge in fund poate fi al naibii de excitant si de placut, evident nu pentru pentru persoane inguste ca voi.

Si daca la mintea voastra analingusul inseamna a papa fecale, atunci in aceeasi logica a face cunnilingus inseamna a bea urina. Daca sunteti atat de incuiati la minte, macar taceti.

Evident trebuie igiena si mai trebuie ca ambii parteneri sa fie deschisi la minte, ceea ce nu prea e cazul la voi.

Iar tie Alex, daca nu-ti place sa lingi funduletzul prietenei tale, las ca o ling eu, mai ales daca-l are apetisant.

| IulianArt a răspuns (pentru anonim_4396):

Da nai ce vorbi cu ăștia frate, dacă atunci când se face cunnilingus iei cred că a să se pișe în gura lor nu se poate vorbi cu din ăștia da na încuiații la minte rămân încuiați
Dacă fata se spală și nu se întâmplă nimic mai nu poți să spui bleac sau scârbos
A păi înseamnă că scârbos este și când faci se* cu persoana aia.
A iubi cu adevărat înseamnă să o accepti cu toate fanteziile fără să îi zici că-i bolnavă.
Da na asta este
Nu toată lumea înțelege
Este mult mai important momentele pe care le trăiești cu persoana iubită decât doar că ai pupato între picioare.
Hai duceți-vă de aici că ați ajuns voi ciudați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cui e fantezia? A ta sau a prietenei tale?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o faci...analingusul e mult mai placut decat cunilingusul si pentru cel care face...bineinteles sa fie curata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalo frate bine cu sapun si pune niste miere vezi ce bun ii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-o pe ea sa faca prima asta, iar daca iti face placere sa-ti reanalizezi atunci pozitia, daca nu-ti place e ok, ramai la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu abia astept sa o ling lasa-mi nr ei de tel sau adresa de emaill si ori ce fata vrea sa fie linsa in fund sa intre lase idulwinking

| Valy93 a răspuns:

Pai eu imi doresc sa vrea iubita mea asta dar nu ii place ideea, iar tu te plangi? laughing

| IulianArt a răspuns:

Dacă nu vrei nu te obligă nimeni dar într-o relație există orice așa că încearcă să vezi de ce vrea asta și atât

| yoshmenarul a răspuns:

Ce e asa rau? satisface la fata toate placerile daca nu o sa gaseasca pe altcineva....nu e chiar asa rau, daca se spala inaintewinking