| tempeliviu a întrebat:

Iubita mea vrea sa o ling in ass dar eu nu vreau asta! Ce sa fac?

22 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Dacă tu nu vrei,atunci no făstraight face
Dc sa faci ceva prin obligatie, atata timp cat tu nu vrei? Nu te forteaza nimeni, spune-i intr-un mod in care sa nu o supere, spune-i pur si simplu ca nu doresti sa faci chesti asta, poate mai tarziu.

| FloRRe a răspuns:

Da da-i maaaaaaa... big grin. Simte-te bine.hee hee

| ROB3RT89 a răspuns:

Serios?laughingFaci ce vrei, e alegerea ta. Daca tot va tineti de nebuni de genu, macar sa fie ceva reciproc.P.S intimitatile nu se povestesc.

| Manfred a răspuns:

Deci, nu te panica si spune-mi exact e unde ai cunoscut-o

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, in asemenea momente nici nu realizam ce fantezii au unii(unele)...Se pare ca aveti o imaginatie foarte bogata, dar eu as numi-o perversiune. Unii nu accepta asa ceva, altii risca sa revina la stadiul animalului din care spune Darwin ca am evoluat.Desi ma indoiesc de teoria lui Darwin, in cazul iubitei tale inclin sa-i dau dreptate acestuia.Cred ca unele fantezii ar trebui sa ramana la stadiul figurat, sa le tinem sub control.Depinde de tine cat esti dispus sa involuezi... Daca intrebi ce sa faci,raspunsul meu asta e :daca te consideri o fiinta rationala, termina aceasta relatie, altfel se va gasi unul ca ea si va renunta ea la tine. Daca vrei sa n-o pierzi, macar pune-ti un prezervativ pe organul gustativ, ca sa nu faci vreo forma de hepatita.Sau cel putin din respect fata de cei cu care imparti tacamurile. Iarta-ma, am fost sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scarboooos! Nimic nu te poate forta sa faci asta.

| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor asa a naibi ti-este ubita smug
ignoro poate vrea sa-i traga un barţ la nas rolling on the floor

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Zabbyel):

laughing)

| Zabbyel a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

tongue nu râde love strucklove struck ca mi te "arestez" tongue cu un pupic big grin

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Zabbyel):

Nu ma suparbatting eyelashes

| Zabbyel a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

love struck ştiu ştiu devildevil ca nu te-ar putea supara ceva anume
"veniând" din partea mea tonguetongue

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Zabbyel):

oh go on

| Zabbyel a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

tonguetonguetongue

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Zabbyel):

Scoti limba?big grin laughing)

| Zabbyel a răspuns (pentru gєσяgιαηα):

love strucklove struck pei smug vrea si ea(limbuţa mea) ceva mai bun love struck
sa se joace cu a ta love strucklove struck
si poate big grin "mixăm" love struck un nou joculeţ sau melodie love struck

| gєσяgιαηα a răspuns (pentru Zabbyel):

laughing asata`i buna big grin

| TiffanyღBJ a răspuns:

Serios? Asta e intrebare? Iar iubita ta e cam crazy daca nu te superi surprise

| yourFanta a răspuns:

Trimite-o la masa, acolo pe unde a iesit, cum naiba sa o lingi in ass, eventual cu limba de la adidasilaughing

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Fi serios.
In primul rand astfel de probleme le discuti cu ea... Fa cum crezi!

| burnik a răspuns:

Du-te ma si linge fata la poponet pana iti amorteste limba laughinglaughinglaughing

| songoghita a răspuns:

Mha mai bine dai si u limbi in nas sa ii iei mucii pe limba:X

| NoWayToDie a răspuns:

Rupei assu` wă că`i frumos.