| Geoorrggee a întrebat:

Iubita mea este însarcinata, au trecut 3 săptămâni de la ultimul contact sexual după care am aflat că este însărcinată.
Pot să mă termin in ea fiind însărcinată?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

În timpul sarcinii, este considerat sigur pentru femeile însărcinate să aibă relații sexuale și să ejaculezi în vagin, cu excepția cazurilor în care există complicații sau probleme de sănătate care ar putea fi agravate de activitatea sexuală.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da ca nu afecteaza cu nimic sarcina, aia deja s-a format in placenta si sperma nu ajunge acolo odata ce ea este deja gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Sa dea Dumnezeu sa nască un copil frumos și sănătos.

| Goete a răspuns:

De putut poti sa te termini in ea; si daca nu este insarcinata.
De altfel, te-ai si terrminat in ea. Tu - sau altul.

| Crackman a răspuns:

Daa

| helpforyou a răspuns:

Sper sa aveti parte de multa dragoste in noaptea de revelion, si pe tot parcursul anului 2023

| helpforyou a răspuns:

Felicitari pentru copil!

An nou fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt gravid!

| Iepuroi a răspuns:

Poti sa faci ce vrei acum nu e ca si cum o sa mai iasa inca 5 copii extra din ea laughing), spor la munca!

| MihaitaALuSexologu a răspuns:

Ai grija, este posibil sa ramana insarcinata. Unchiul meu a facut chiar asa, iar acum are 3 copii gemeni.
Ai grija de tine