| Jam3sBOnd1995 a întrebat:

Iubita mea este minora are 17 ani, din ce observ la ea are o sensibilitate mare la atingerea sanilor, adica se gadila prea tare. Din ce zice ea si nu pot insista prea mult, senzatia asta trece cu timpul sau e ceva normal la unele fete? Poate v-ati mai intalnit unii de aceeasi chestie.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, fetele au sensibilitate la sani, fiind delicati la atingere si evident, uneori durerorsi, din diverse motive hormonale.
Este cam aceeasi sensibilitate pe care o aveti si voi la testicule, cand vi le strange cineva sau va loveste.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trece. Dacă o gâdili așa de tare, o chinui, chiar dacă îți face ție plăcere. Așa că ține labele acasă.

| Jam3sBOnd1995 explică (pentru sadrian46):

Nu cred ca asta ar fi o solutie, si oricum sunt delicat, nu brutal, si pana la urma cat ma lasa ea e ok, adica cat crede ea ca rezista, doar am vrut sa stiu care e treaba.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla iubitei tale.

| sofisis a răspuns:

Nu trece si da, e normal. Asa cum si tu ai zone mai sensibile, zone in care te gadili sau zone in care nu simti nimic...asa si ea.

| Jam3sBOnd1995 explică (pentru sofisis):

Multumesc de raspuns, oricum cat ma lasa si rezista ea e ok pentru mine, poate cu timpul se va obisnui, fiind prima data cand are un iubit pentru ea unele chestii sunt noi

Răspuns utilizator avertizat
| SandraEve a răspuns:

E super normal, poate tu chiar o gâdili. Încearcă să o atingi altfel, astfel încât să fie plăcut și pentru ea

| Jam3sBOnd1995 explică (pentru SandraEve):

Pai o ating normal, delicat, nu brutal sau ceva de genu, doar ca se gadilanfoarte tare dupa cum zice ea?

| 90210 a răspuns:

Poate chiar o gadila si nu e placut. E norocoasa macar ca isi mai simte sanii. Are sanii mici? Eu ii am mari si nu prea mai simt nimic laughing)