| justgabriela a întrebat:

Mi-a trecut menstruatia de vreo 4 zile, mi s-au desumflat sanii dar zilele astea am inceput sa simt un discomfort al sanilor si o sensibilitate a sfarcurilor, ma dor foarte tare cand ating. De asemenea durere de burta jos,(nu constant) si stare de rau pe care o am de vreo luna. ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bya06 a răspuns:

Daca esti virgina inca, e posibil ca mentruatia sa iti via pentru a 2a oara in aceasta luna. mie mi s-a mai intamplat, doctorul mi-a spus ca nu e nimic anormal si ca sunt probabil probleme din cauza vremii urate. in schimb daca nu mai esti virgina ar trebui sa faci un test de sarcina. poati avea isa si o problema genitala, sa fi bolnava, ma refer la cistita...