| Yguaze a întrebat:

Iubiti ca sa fiti fericiti sau sa faceti pe altcineva >fericit?:

5 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Iubim pentru ca numai asa 2 persoane se simt pe deplin complete happy cand iubesti automat vrei ca persoana de langa tine sa fie fericita, iar daca reusesti lucrul asta asta te face si pe tine fericit

| cOnTexT a răspuns:

Iubim ca sa traim.winking

| rony a răspuns:

Ideal ar fi pentru amandoua.Dar vai, se intampla foarte des ca sa iubesti mai mult pentru fericirea ta... ceea ce nu mai e iubire.

| spad3r a răspuns:

Ambele winking

| Yourgirls a răspuns:

Pai.iubim ca sa facem pe altcineva fericit si odata cu asta suntem si noi fericiti, dar e usor de spus asta ca de multe ori iubim ca sa fim noi fericiti uitam pentru cateva monente de acel "altcineva" si traim noi momentele nestiind ca poate nu e bine asa.ar trebui totusi sa nu fie asa si sa iubim pentru ai face pe altii fericitii daca iubim cu adevarat.