| anonim_4396 a întrebat:

Craciun fericit tuturor, celor care ma iubti, celor care ma uriti si celor doua persoane care m-au dezamagit. Sa fiti iubiti si fericiti dragii mei. Fetelor o imbratisare big hug si baietilor cele bune, pe ei sa-i imbratiseze iubitele lor laughing tongue

19 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, suflet generos! E primul mesaj pe care-l citesc si in care trimitatorul doreste binele si celor ce par a-i fi adversari-il urasc spune el desi, dupa cate stiu eu, atat cat imi permite site-ul, categoria asta nu cred sa existe; cat priveste pe cei ce te-au dezamagit, nu-ti fa iluzii:si noi dezamagim uneori pe altii.Nimeni nu poate fi pe placul tuturor.Eu imi permit sa-ti trimit o imbratisare simbolica si sa-ti trimit gandul bun ca am observat ca nu esti singur, caci multa lume de aici chiar te iubeste.Numai bine.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Craciun fericit, tie, catelului si, mai ales bicicletei! Grija mare, ca aluneca rau pe jos si n-am vrea sa faci Revelionul in ghips!
Craciun Fericit!

mariana
| mariana a răspuns:

Eu stiu ca tu nu te simti singur, avandu-ne pe noi langa inima ta.
Craciun fericit, sanatate, sa fii iubit si dorit de cele ce-ti plac tie si sa ai speranta ca, ziua de maine "va aprea si soarele pe ulita ta", cu toate ca, pe la noi ploua si se topeste zapada care a fost depusa intr-un strat gros la M. Ciuc, este vorba de un soare simbolic ce ne ajuta sa depasim si zilele urate de iarna. Acum cand "Mosul" ne-a batut in geam, sufletul nostru trebuie sa fi in consonanta cu spiritul de sarbatoare. Eu personal sunt cu sufletul alaturi de tine si iti doresc sa ai parte de tot ce-ti doresti si sa simti ca viata iti ofera sansele pe care ti le-ai pus in "planul" tau spiritual.
Cei ce te-au dezamagit, sa nu te preocupe pentru ca, ei nu te cunosc si nu stiu de cata sensibilitate esti tu in stare. Un an nou fericit si multa sanatate pentru tine si pentru toti userii TPU.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Craciun fericit si tie Bro!love strucklove strucklove struck
Sa ai parte de tot ce iti doresti ubig grin Si in primul rand sa fi sanatoswinking
Da care a indraznit sa te dezamageasca tocamai pe tine?hee heeIauite ma la eilaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc Bro, la fel si tie sanatate, viata lunga plina de impliniri alaturi de cei dragi, spiritul Craciunului sa iti calauzeasca pasii catre tot binele din lume. Craciun Fericit!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Crăciun fericit, BRO >big grin

Shin
| Shin a răspuns:

Craciun fericit Bro, toate cele bune, multa fericire si santatewinking
Shin happy

| anonimmmmm a răspuns:

Multumesc Andrei, Craciun fericit si tie, si o imbratisare calduroasa!happytongue

Răspuns utilizator avertizat
| ştrumf_8528 a răspuns:

Msk big hug la fel si tie :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am pe nimeni drag, sint singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai catel? Nu esti singur.Si eu am doi catei care daau din codite de cite ori ma vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@scelerat-nu se sacrifica decat daca il asomezi inainte.Baiatul este destul de timid. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scelerat, n-ai destule fante laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Craciun fericit si tiehee hee
Sa ai parte de bucurie, sanatate, iubire si tot ce mai vrei tuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Please, please, cind dati imbratisari lasati un spatiu dupa ultimul caracter, altfel nu se afiseaza mutzunoiul ala dragalas si vreau sa ma bucur de imbratisarile voastrebatting eyelashes happy
Multumesc frumos tuturor big hug blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Calde îmbrățișări și urări de bine.
Cu drag.
Pa, pa.

| simona_6366 a răspuns:

Crede-ma pe cuvant! nu esti singur! sarbatori fericite! pup