| anonim_4396 a întrebat:

Paste fericit tuturor, indiferent de religie si indiferent ca sinteti sau nu credinciosi. Sa fiti iubiti happy
Ce faceti in minivacanta asta?

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

La fel si tu sa ai un "Paste Fericit" si sa fi iubit de cine vreibig grin
P.S.Cate este kg de fundite? Ma faci experta in ce?hee hee

| juniper a răspuns:

Multumim @BRO-dau funda la Kg&fac experti la gramada free, sa ai si tu un Paste Fericit si sa fi iubit, dar in poza vad ca estiwinking
In minivacanta cred ca ma duc la fratele meu si stau acolo in vacanta, a spus ca vrea sa-mi arate imprejurimile.

luciana
| luciana a răspuns:

Multumesc de urare, ti-o intorc negresit cu carul, cred ca am sa raman mai mult in fata calculatorului, odihnindu-ma astfel dupa atatea pregatiri. Deoarece situatia de acasa nu-mi permite sa parasesc orasul ( desi sincer mi-as dorit-o mult ), ma voi multumi sa stau in fata Tv-lui performant de curand luat, sau a calculatorului meu drag, navigand cu nesat unde ma vor purta pasii, sau vizitandu-mi pe net nepoteleul atat de iubit, sau negociind pe e-bay cate un obiect mult dorit. Cam plicticos, stiu, dar pentru mine inseamna Enorm, caci Sunt inca, ca ma bucur de Soare sau Aer sau Flori, sau ca il mai Am inca pe tata... Este divin, ce mi se intampla, este Imens de darnic Cerul si profit cat inca mai pot, culegand amintirile de o viata timpului, pierdut undeva, candva...Sarbatori neasemuite si Paste fericit iti doresc din suflet, Lucien.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Multumim! Si tie la fel! Pai nu prea multe, o sa merg 2 zile la munte si o sa stau in rest sa ma odihnesc

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Paste Fericit si tie!
Aaa, in vacanta o sa stau acasa, o sa dorm. cool
Dar de Paste merg la bunici. xD

| RoxiutzaRux a răspuns:

Ies in oras cu fetele!smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai deschis o afacere acum de Paste? "BRO (dau fundite la Kg si fac experti la gramada)" Cu cat dai kg-ul? Cat iei spaga ca sa faci un expert?laughing glumeam...
Zilele trecute tipa vecinul meu la mine: Bai vecine... Paste fericit! Dar nu pe iarba ca te omor laughing
Pastem in minivacanta asta... Pentru mine s-a cam terminat, de marti imi continui viata mea plictisitoare, revin la obiceiurile melelaughing
Paste fericit! Sa fii sanatos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gratis, totul este gratis si oferta este nelimitata. Deci veniti sa va serviti cu incredere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, Andrei! Voi sta acasa si voi astepta musafiri, tu?
Iti doresc toate cele buna si o iepurica dragalasa sa intre pe usa!