| dragutza_1869 a întrebat:

Iubitu meu a fost aseara la nunta fara mine. M-a jignit mult prin faptul asta.Cum sa ma razbun? vreau sa ma tin mindra sa nu-l sun. Dar el tot se tine mindru, nu ma suna.cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| yubitha a răspuns:

Trimitei mesaj si spune-i ca nu mai vreti sa fiti impreuna deoarece isi bate joc de tine ...si daca chiar il intereseaza si tine la tine el te va suna pana la urma si va lasa orgoliul la o parte... daca nu te suna inseamna ca nu il intereseaza si ca asta erea scopu. fundita:*?

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu zic sa numai fi mandralaughing poate o sa ai placerea sa-l vezi cu altalaughing

| anca174 a răspuns:

Eu zic sa treci peste manrie si sa discuti cu el ce e mai important mandria sau sa vezi ce sentimente are el pentru tine. Iar daca e sa va despariti fa-o fata n fata spune-i ce te-a deranjt si vezi de ce nu te-a luat cu el l nunta nu prin esaje sau la telefon, mi se pare cea mai matura cale de a te desparti de cineva.
Uite de exemplu s eu am fost l o nunta para prietenul meu eram de 3 saptamani impreuna dar totusi inca nu voiam sa il cunoasca toata familia, si locurile la restaurant erau deja rezervate ce puteam sa fac sa il tin in picioare? plus ca eram domnisoara de onoare nu puteam sta u el. Cel mai bine e sa vezi ca motive a avut sa nu te ia cu el.

| MiniEmoTion a răspuns:

Incearca sa te razbuni prin... orice
Sa vorbesti cu anumite persoane
Dar cel mai bine ar fi sa va despartiti din primawhistling

Răspuns utilizator avertizat
| dragutza_1869 explică:

Yubitha, ai avut dreptate. mi-a sunat de multe ori, mi-a scris intruna... te pup

| cornel a răspuns:

Ramaneti asastraight face trimitei mesaj ca de ce nu te-a luat la nunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un idiot.renunta la el 2 seri in favoare unei prietene de-a tale.mai bine ar fi sa nici nu o cunoasca pentru a nu stii ce ai putea facein noaptea aia.laughing