| michyy a întrebat:

Cum aflu daca iubitu meu tine la mine? fundita

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna. Poti vedea daca tine la tine, dupa modul cum se comporta cu tine. Dupa cum te priveste, cum iti vorbeste, daca iti mai face atentii.Sau poti sa intrebi pe vreun prieten de-al lui ce spune despre tine. Oricum, intr-o relatie, increderea e ingredientul principal. happy

2 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Asta e tot farmecul: nu poti sti niciodata. O relatie se bazeaza pe incredere, asa ca pur si simplu vei simti daca el tine sau nu la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos happy folosesti alt id si te dai drept o fata(cum spunem noi "bunaciune") si incerci sa intri cu el in discutie, vorbesti cu el pana cand il intrebi daca are prietena si daca tine la ea! nimic mai simplu...