| cevacumva a întrebat:

Iubitu meu mi-a zis ca ar vrea sa facem dragoste fara protectie, i-am explicat ca nu e bine si a inteles apoi, de ce vreti voi baieti sex fara prezervativ?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi vor fara prezervativ pentru ca au mai multa placere, cu prezervativ nu se simt asa bine ca si cum ar face-o fara.

| Flav a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care imi place sa beau berea, cu alcool, fara pahar. Ioooooi.

| Sara2 a răspuns:

Si prietenul tau e la fel de dubitoc ca al meu, se gandesc doar la ei, si nu le pasa de consecintele de dupa sad

| Sara2 a răspuns:

Si prietenul tau e la fel de dobitoc ca al meu, se gandesc doar la ei, si nu le pasa de consecintele de dupa sad

| CristiB93 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa faceti sex neaparat nu puteti daca nu faceti eu zic ca e mai bine sa asteptati pana la casatorie e mult mai frumos sa astepti caci daca faceti de o suta de ori pana va casatoriti o sa va plictisiti si pana la urma o sa va despartiti oricum faci cum vrei eu nu pot sa te oblig dar iti spun cum este mai bine tu hotarasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai spus,, voi'' m-am inclus si pe mine...De unde stii cum vreau eu?