| Blablabla1737484 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa imi facă sex oral, m-am epilat cu lama in zona inghinală si am bubițe si coșulețe, oare il vor deranja?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Posibil, atat estetic cat si senzitiv.
E mai bine sa lasi un puf de minim 1-2 cm, si atunci nu ai probleme.

Iar altfel, cand tii la cineva, o faci si gata, totul e sa fie curat acolo si sanatate deplina!

Senzatii super iti dorim!
Doar sa nu sari pe pereti! Ii spui sa o lase mai incet, daca simti ca nu mai rezisti, sau ii iei capul in maini si il ghidezi cum iti place tie!

| RAY a răspuns:

Daca nu te-ai dat cu ceva pentru piele sensibila asa patesti, nu are importanta asta dar te va ustura

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi convinsa ca in nici un caz impactul vizual nu-l va impresiona intr-un mod placut. S-ar putea chiar sa-i treaca pofta de a linge ceva cu aspect uneori de-a dreptul hidos, oribil. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde numai de el si de cat de rau sau bine arata zona. Pentru mine unul nu ar fi deranjant, poate doar in cazul in care chiar ar arata rau zona. Mult succes la senzatii!

| EzeQuielz a răspuns:

Cred că o să-i treacă sex-ul oral. *laugh*

| Siminadaniela a răspuns:

Tu ai probleme la mansarda? Nu mai bine il intrebi pe el daca il deranjeaza sau nu? Dar daca tot e de acord sa faca asa ceva nu cred ca va fi o problema!