| deiutzadeea13 a întrebat:

Iubitului meu ii place sa ii pun multe intrebari si eu ii le-am pus pe toate care le stiam imi puteti spune voi altele? happy

Răspuns Câştigător
| Dany_Daniel_1998 a răspuns:

Pai spune-i si tu daca te mai iubeste daca are ganduri serioasa cu tine intereseaza-te despre ce e el interesat si intreaba-l funda big grin?

| Azµre a răspuns (pentru Dany_Daniel_1998):

Cel mai prost sfat, întotdeauna o persoană se va simți ca dracu când va fi întrebată: Mă mai iubești?!

12 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

De zodie l-ai intrebat?laughing

| deiutzadeea13 explică (pentru Alexandru0007):

E mai mare cu 3 zile decat mine

| neutrino a răspuns:

Spune-ne toate intrebarile pe care le-ai pus tu, pentru a nu ne repeta.

| SyndicateW a răspuns (pentru neutrino):

laughing Misto raspuns felicitari laughing,

| Dariusuu a răspuns:

Pai spune-i sa te intrebe si el, sunt sigur ca iti va placea asta.

Ai grija.

| Liliana1981 a răspuns:

Si noi de unde stim ce l-ai intrebat tu pana acum?

| abNb a răspuns:

O partida? Sigur ii va placea la nebunie intrebarea asta

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

Pai zi Daca Vrea sa faca sex cu tine, daca vrea sa va Casatoriti

| deiutzadeea13 explică (pentru Martac_Auras_1997):

Cati ani crezi ca avem ca sa ne casatorim?

| Martac_Auras_1997 a răspuns (pentru deiutzadeea13):

Ce dracu nu stiu laughing)
zi u cati ani aveti

| deiutzadeea13 explică:

Acestea sunt intrebarile pe care le-am pus:ce melodie iti place?,care e culoarea ta preferata?, ce fel de alinturi pui la fete?, care a fost cea mai lunga relatie a ta?, care e serialul tau preferat?, filmul preferat? chesti de genul asta