| alexikk a întrebat:

Joi am chiulit la ultima ora (desen) cu ink 3 baieti. am chiulit de fata cu profu` pentru ca ne dadea test ( din tot ce a predat semestru asta si predase o gramada din istorie. ( )ne-a pus 3 la toti si ne-a zis si la diriga. vineri am avut ora cu diriga si a zis ca sa venim cu parintii luni ca daca nu ne scade 2 puncte la purtare. HELPPP CE SA FACC? scuze categoria FUNDA

20 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cum sa chiulesti de fata cu profu? straight face, nu puteai pleca fara sa te vada? Spune-le parintilor motivul, sigur te inteleg.

| ComatoseWine a răspuns:

Mare branza un mic chiul. Poti sa aduci scutire medicala. Poti sa pleci cand vrei, unde vrei de la scoala daca aduci scutire.

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Deci asa am facut si eu o data aveam desen si noi facem desen cu directorul care vine la si 40 cam asa si nah ne-am gandit ca nu mai vine si am plecat dar eu nu eram singura era juma'de clasa si am avut noroc:X la tine ii cam complicat cred ca ar trebui sa le spui parintilor laughingca a venit pe la jumatatea orei si voi ati crezut ca nu mai vine si ati plecatbig grin. Oricum bafta!:*

| Madalina1901 a răspuns:

Vii cu parinti si iti ceri iertare si la profesor si la parintii, le zici ca a fost o scapare, ca nu se va mai intampla niciodata, ca nu stii ce a fost cu tine si gata trece. Eu la cate probleme am avut cu chiulitul si notele scazute la purtare, la ce va atat de simplu nici nu m-as fi stresat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aduci parinti alta scapare nai time out

| alexikk explică (pentru anonim_4396):

crying(((

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexikk):

Da stiu e dureros sau iti ceri iertare bagi motive ca nu-s acasa ca nu pot veni eu calcat masinalaughing sau ii duci la scoala cand vi acasa pote te omoara dar sa stii ca MERITIlaughing

| alexikk explică (pentru anonim_4396):

Krek nu mai vad bani vreo juma de an, fara pc vreo juma` de an, fara distractie p`afara, iejiri in oras etc vreo juma de an etc etc broken heart(((( numa cat imi imaginez ma ia capuu`` crying((

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexikk):

Daca scapi cu atat ie bine crying

| alexikk explică (pentru anonim_4396):

laughing) nu stiu ce sa fac mie frikkk sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexikk):

Ar trebui sa-ti fie laughing fiindca ai mari probleme cred ca ai tai isi scot parul din cap cand aud
ps: tu cam ce note ai

| alexikk explică (pentru anonim_4396):

Am la mate cele mai mici note 4, 4, 10. in rest am de la 7 in sus. la romana am 10, 10, 10 big grin

| ÎngerCretin a răspuns (pentru alexikk):

Pai normal. Asta iti trebuie. Se vede dupa cum scrii cat de golan esti. p'afara
juma' de an iejiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie era pe cale sa scada nota la purtare de 4 ori si e naspa sa te tot rogi de profesori sa nu tio scada si ei se razbuna pentru tot ce leai facut da mie era sa mi-a scada din niste lucruri super nu chesti banale ca chiulitu

| Mariussss14 a răspuns:

Spui ca parintii sunt la lucru toata saptamana de dimineata si numa peste o saptamana poate veni

| 2B a răspuns:

Asta-i invatatura de minte sa nu o mai faci! laughing

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Vii cu parintii la scoala ce'i asa greulaughing

| ssstef99 a răspuns:

Zi ca e vina aleia doi cu care ai fost si gata doamna e vina aluia ala a vrut ca eu eram baiat bun! funda?

| ZxErf a răspuns:

Ii aduci la scoala si le spui adevarul, ca ai plecat de la scoala, ca va dadea test greu si ca nu stiai, si ca sa nu iti puna nota mica ai plecat. In orice caz, nu stiu de ce va pus profu` 3 la totithinking ...nu ati avut chef sa statithinking dar oricum sper sa inteleaga ai tai. Bafta!

| Heaven_Ella_1995 a răspuns:

Chemi niste vecini si spui ca sunt unchiul si matusa ta si ca parinti sunt plecati din oras sh gata fratelo