| alexikk a întrebat:

Ieri am chiulit la ultima ora (desen) cu ink 3 baieti ..ne-a pus 3 la toti si ne-a zis si la diriga. azi am avut ora cu diriga si a zis ca sa venim cu parintii luni ca daca nu ne scade 2 puncte la purtare. HELPPP CE SA FACC. FUNDA worried

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Mergi cu parintii la scoala.Ai chiulit, asta e.Si spune-le parintilor tai ca daca nu erai prezent, profesoara nu avea decat sa puna absent si atat.Nu 3, pentru ca erai absent. Fa scandal.

| alexikk explică (pentru UbexFlo):

Am uitat sa precizez ceva. am plecat de fata cu el pentru ce ne dadea test. scuze am uitat sa precizez in intrebare.winking

| UbexFlo a răspuns (pentru alexikk):

Atunci se-mpute treaba.straight face Dar oricumn, nu ai fost prezent la ora, nu ai stat deci nu prea are dreptul sa puna asa 3.Trebuia sa puna absent, in niciun caz 3.