| anonim_4396 a întrebat:

L-am ajutat pe un baiat sa ejaculeje, el a terminat pe mana mea, era aveam pantalonii pe mine totul a fost ok apoi m-am spalat pe maini si am iesit afara, dupa jumatate de ora am intrat in casa si m-am dus la toaleta, ma gandesc daca nu m-oi fi spalat bine si de pe mana s-a pus pe hartia igientica vreun spermatozoid cand m-am sters, e posibil sa fiu insarcinata?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e posibil sa fii insarcinata.

| catthshshshs a răspuns:

Nu, nu ai cum! Nu se ramane asa de usor insarcinata. Este nevoi de un contact sexual propriu-zis si neprotejatwinking

| madalicious a răspuns:

Ce tampenie amuzanta. rolling on the floor Normal ca nu.

| nicol20 a răspuns:

Nu te mai stresa ca nu esti insarcinata

| carmin a răspuns:

Sati linistita.Raspunsul la intrebarea ta, este:Nu, ai ramas insarcinata.

| carmin a răspuns:

Spermatozoizii, in contact cu aerul, traiesc maxim 25-30 de minute (dupa care se usuca si mor)
In contact cu apa si sapunul, spermatozoizii, nu mai au nici un efect, nu mai traiesc.

| dydy22 a răspuns:

Nu esti stai linistita

| tim a răspuns:

Ai ramas, si vei avea 4gemeni! n-o sa incapa la supt! deci cauta biberoane repede! crying deci glumeam! hartia igienica absoarbe tot, si daca nu te spalai pe mana tot nu ai fi ramas. nu crede tot ce vezi la stiri, stai linistita.

| eugem35 a răspuns:

Nu ai cum sa fi ramas insarcinata

| cryss_1828 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata!

| mpw a răspuns:

Buna mai daca vrei mai multe detalii lasa si mie id si iti spun ce vrei sa afli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing esti amuzanta fetitolaughing
Stai linistita, nu exista nici cea mai mica sansa sa ramai insarcinata.
Fi fericita ca l-ai facut pe el sa se simta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta, da, intrebare! Astepti si raspunsuri?
Bine formulata! Oricum, ai sintetizat toate nedumeririle legate de sarcina perfect.
L-ai "ajutat", inseamna ca esti un suflet caritabil. Bunul samaritean. Stii ca orice fapta buna e rasplatita pe masura!