| calupaianjen_6541 a întrebat:

L-ati prins vreodata pe prietenul vostru masturbandu-se anal cu vibratorul vostru?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, doamne fereste ...nici vorba, dar cum se face oare ca tu cam pui doar intrebari stupide? N-ai altceva ce sa intrebi sau doar asa o faci de amuzament? Oricum sunt niste intrebari...pana acum numai astfel de intrebari aiurea ai pus, da si tu dovada de maturitate si de bun simt, cati ani ai?

lolita
| lolita a răspuns:

De cateva ori si i-am cumparat unul mai mare. rolling on the floor

| User a răspuns:

Ba, e vinerea mare. Macar acum abtineti-vastraight face

| Pho3nix a răspuns:

De ce intrebi? Tu l-ai prins facand asta?

| Parintele a răspuns:

... probabil are un loc bun unde se ascundetonguetongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu, dar sunt curioasa ce ai tu sa ne povestesti...

| Crs a răspuns:

Ooo nu! Nici nu am vibrator laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

Da l-am prins! rolling on the floor
p. s. sunt baiat! rolling on the floor

| jolie a răspuns:

:rolling on the floor)))))) nu dar de ce intrebi tu l-ai prins? inseamna ca e bisexual

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cu vibratorul, nu... dar l-am prins lingandu-mi tocurile de la pantofi laughing

| DeeDee28 a răspuns:

Oh nu...nici nu as vrea sa vad pe cineva facand asta

| Roby67 a răspuns:

Eu nu am prieten.

| drumurile a răspuns:

De regula un om cand pune astfel de intrebari are fantezii, are dreptate ٩(●̮̮̃•̃)۶ e vinerea mare

| TheMihutz a răspuns:

raised eyebrows nici n-am ce sa-ti raspund, prea cretina intrebarea happy

| dodat a răspuns:

rolling on the floor o da:X de cate ori incaoh go on, da sa vezi cand l-am vazut ca si-o tragea cu porcusoru meu de guineea:X erau asa sweet both, mai ales porcusoru care avea orgasme asa de sweet:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mai ca e interesant subiectulaughing poate baiaitu cu care stati e bisexual thinking rolling on the floor bleah :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMFG. ahahahaha