| Hellobello a întrebat:

La 1,64 si 56 de kg ar trebui sa fie vizibila sarcina la 17 saptamani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul sarcinii de 17 saptamani, fatul este complet dezvoltat si deja incepe sa se miste, sa simti loviturile de maini si de picioare ale fatului. O sarcina de aceasta varsta incepe sa fie vizibila cu ochiul liber prin marirea abdomenului/burticii mai ales in cazul tau care la inaltimea si greutatea precizata ai o conformatie a corpului mai degraba de slabuta. Dar la tine nu are ce sa se vada dintr-un motiv extrem de simplu...fiindca NU esti insarcinata. Multa sanatate!

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, dupa 4 luni ar trebui sa fie vizibila.