| anonim_4396 a întrebat:

La baieti doare dezvirginarea?laughing

Răspuns Câştigător
| AndreiBox a răspuns:

Of. laughing ce ma amuza imi place ca toate fetele raspund... Stiti voi ca doare!? laughing
Nu amice nu doare, te ustura putin, pana "se uda" putin fata acolo jos, si o sa intre mai bine apoi. si nu o sa ai treaba.

Bafta.

6 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Tie cand ti se rupe o mana te doare? laughing Da!
Cand iti spargi capu` te doare? laughing Da! rolling on the floor
Cand iti da cineva un pumn in fata te doare? laughing Da! laughing
Atunci si dezvirginarea unui baiat doare, iti spun eu laughing

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu doare dezvirginarea doar daca ti se rupe ata desi sunt cam slabe sanse`le de la primul act sexual sa ti se rupa

| STEFANXxX a răspuns:

Amice,eu nu inteleg de unde va vin intrebarile asta? Si da doare nu la inceput.Si nu e nimic de ris aici.

| utilizatorull a răspuns:

Si de ce razi?

| alexandra033 a răspuns:

Da doare...(cand li se rupe acea ata)

| silviu95gtx a răspuns:

Cum pot Trimite un mix la aia de la Kiss Fm?