| Noemy99 a întrebat:

La baieti le plac fetele cu fund mare sau mno ...bombatlaughing?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu ce zici?
Ia uita-te putin la Jennifer Lopez!
La Shakira...
La Beyonce...
Eu zic ca au dreptate sa le placa!

| lplostonyou a răspuns:

Oho,da inca cum, mie numai alea bombate imi plac happy e foarte interesanta intrebarea ta.

| utilizatorull a răspuns:

Baietilor nu le plac fetele cu fundul imens dar nici minuscul sau dintr-o bucata, baietilor le plac fetele cu sani medii si fund mediu (un baiat normal) funda? big grin

| Cristi1998 a răspuns:

Bombat nu mare si lasatbig grin

| iDplm a răspuns:

Le plac fetele cu cate ceva din fiecare + ceva minte, sa poti lega 2 propozitii cu ea; in afara de ahhhh

| Cristian95Alex a răspuns:

Madalinuta12 aici trebuie sa te contrazic. in vremea de astazi toti baietii se uita la "fund, sanii si fata" stiu din experienta de liceu si generala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi neaparat mare dar bombat i destullaughing
si nu stiu as vrea uneori sa se lase macar asa umpik.ca nu stiu da impresia de fund mare chiar daca nu-l am:d baietii da asta prefera ca sa le si pipaielaughing nebuuni apoi nu stiu.i chis in frezalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Madalinuta12 a răspuns:

Scumpo, eu gandesc asa : Oricat de mare sau bombat ai fundul, conteaza ce e in interior. Raspunsul meu : Baietilor prosti, falsi le plac fetele cu fundul mare si bombat. Baietilor care gandesc logic, normal, bine sunt impresionati de fetele care gandesc pozitiv si asa cum trebuie, sufletul lor. Ce e in interior conteaza. Fi linistita peste multi ani cand o sa treci de varsta asta o sa dispara aspectele astea fizice si o sa ramana doar ce ai prins tu in suflet, in interiorul tau!winking

| Madalinuta12 a răspuns:

Aa. Mai esti si in clasa 5`a. Si eu sunt foarte mica dar sincer, cred ca gandesc mult mai matur. Copii de astazi sunt... straight face '. Din clasa a5`a te interesearza cum trebuie sa ai fundul pe placul baietilor straight face? JALNIC.

| Madalinuta12 a răspuns:

Mda`. Dar exista, cred ca 0, 1 % si alt gen de baieti: ]. Cunosc astefl de persoane nu sunt mari " bunaciuni " insa au un suflet si un caracter aparte si sunt mai apreciati decat altii!:d

| Madalinuta12 a răspuns:

Asta e parerea mea. Nu mi se pare ca sunt ipocritawinking. In fine. poate nu sunt la varsta sa dau sfaturi nimanui dar.oh go on. Daca va doriti sa aveti un prieten care sa umble cu 7 in acelasi timp si cand ai intors putin capul se saruta cu altelewinking. Eu zic sa aveti grije:pe. Atat! Bafta kiss

| Madalinuta12 a răspuns:

Aaa ...si sa nu uitam, nu a spus nimeni ca nu conteaza exteriorul. Nimeni nu vrea sa arate ca... cine stie cine. Dar interiorul conteaza mai mult deoarece mai incolo o sa dispara acest aspect fizic faimos.

| Capbun_Lucian_Ciprian_1986 a răspuns:

Da baietilor le plac fundurile mari si bombate