| alex99991 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu fund mare si bombat care poarta colanti? big grin

26 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Este hilar și interesant totodată, căci fetelor li se pare dezgustător și nașpa, iar băieților că îți vine să le apuci de ele?

| darrio2007 a răspuns:

Lipsa de partener. Si considera ca vor gasi vreunul, atras de formele lor. Daca tu ai observat asta, inseamna ca esti atras de asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Mi se pare dezgustator!

| Sofer a răspuns:

Scoate în evidenta bucile de îți vine să le apuci.

| saresipiper a răspuns (pentru Sofer):

Apoi ce sa le faci?

| Endoryus a răspuns:

Demne de mila. Cauta atentie. Consider asa oricare femeie/fata, indiferent de marimea fundului.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Ceva foarte nașpa

| saresipiper a răspuns:

Imi plac barbatii cu pantaloni de trening mulati si super dotatiwinking big grin
Ella

| Katte a răspuns:

Nuj, ca nu-s lesby xs

| Madsan a răspuns:

Eu recomand colantii https://www.bravosport.ro/colanti-pentru-femei mai ales domnisoarelor cu fundul bombat?

| vexaystaff a răspuns:

Pai scoate in evidenta ce le place barbatilor, le face mare placere sa stie ca sunt admirate si in plus e la moda... pentru mine personal imi face placere sa am cate o priveliste de genu

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Iti imaginezi ca iti bagi chestia acolo?

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Nu is genu sa bag "chestia" chiar oriunde, in general imi bag "chestia" in persoanele curioase de gandirile mele happy

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Ce bagi frate, am auzit ca ai o scobitoare acolo josrolling on the floor
Las ca mamica ta ti-o accepta si asa

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Da de unde ai auzit, cine din familie tia povestit cai scobitoare laughing imi pare rau dar era prea larga, promit ca tura care vine o sa o satisfac imi pun extensi!

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Matusica ta incestuoasalaughing

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Ce glumet esti. n-are rost sa pierd vremea cu tine mai mucosule happy sau ma rog ce esti tu, hai ca te las sa te mai gandesti la o fraza laughing apropo n-am matusa dobitocule laughing

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Te asteapta matusa, iar cracanata, vitelulelaughing)

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Sper s-o satisfaci de data astawinking macar cu limba laughing

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Nar fi rau, are colanti cu fundul bombat?

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Si cu buzunar in fațăwinking

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Atunci fa-ti treaba tu cu el laughing

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

A zis ca nu ii place decat scobitoarea ta, iti este fidelalaughing

| vexaystaff a răspuns (pentru saresipiper):

Nai ceva printre dinti? Iti dau o scobitoare?

| saresipiper a răspuns (pentru vexaystaff):

Nu am ca ma spal cu periuta, dar matusa te asteapta cu nerabdare, nu mai sta sa freci menta pe aici. apoi daca iti ramane tie intre dinti ai si scobitoarewinking